מעבדות

כל פיתרונות איכות הסביבה במקום אחד

מידע נוסף

מידע על השירות

בישראל פועלות מאות מעבדות אשר מספקות מגוון רחב של שירותים אנליטיים בענפים כגון רפואה, כימיה, הנדסה, בנייה, חקלאות ועוד. מהימנות שירותי המעבדות, אשר כ-81% מהן עוסקות בתחום הבריאות, הינה חיונית לבריאותם, ביטחונם וכלכלתם של אזרחי ישראל, וחשובה כמובן למחקר הפונה כלפי חוץ. כ-98% מהעובדים במעבדות בישראל הינם שכירים, ומדובר על כוח אדם של כ-5,500 נפש.

מעבדות מייצרות לא רק תוצאות מחקריות אלא גם שפכים וסוגי פסולת שונים. בעיקר פסולת כימית, פסולת ביולוגית, פגרי מעבדה, פסולת זיהומית (מחטים, מזרקים וכו'), פסולת רקמות וכו'. חברתנו שואפת לקדם את הנושא הסביבתי במעבדות ובמחקר, ומספקת ללקוחותיה שירותי ייעוץ ויישום סביבתיים – הן לתפעול והן לאירועים נקודתיים.

ההתמודדות עם פסולת מעבדות דורשת מיומנות, ניסיון, ציוד וכוח אדם איכותי. אנו עובדים מזה עשרות שנים עם מעבדות ביולוגיות, מעבדות בתחום הפארמה, מעבדות כימיות ועוד. כשם שהפסולת המיוצרת במעבדות הללו הינה שונה ומגוונת, כך גם השירותים והפתרונות הסביבתיים שלנו הינם וורסטיליים ומותאמי לקוח.

בין לקוחותינו ניתן למנות גופים ממשלתיים וציבוריים (כדוגמת משרד הביטחון, אוניברסיטת תל אביב, הטכניון, רפאל, התעשייה האוויריות, פז, חברת החשמל לישראל ועוד), חברות פרטיות, בתי חולים ומוסדות רפואיים (כגון בית החולים הדסה, בילינסון, מרכז רפואי רמב"ם ועוד).

שירותים המוצעים למעבדות

מענה מקצועי, אמין, ואיכותי לכלל סוגי הפסולות המיוצרות במעבדות השונות. התנהלות מול גורם אחד ותחת קורת גג אחת. אנשי שירותי מקצועיים מטעמנו נמצאים בקשר רציף ועקבי עם המעבדה, ומספקים מענה ופתרון לכל סוגיה העולה על הפרק.

אנו מספקים ללקוחותינו את כל האישורים הנדרשים על פי החוק, כולל עמידה בכל התקנים הישראלים והאירופאים המחמירים ביותר (ISO:4001 ו-ISO:9001).

על מנת לוודא טיפול נאות בפסולת באתר הלקוח אנו מספקים את מלוא הציוד הדרוש לאחסון כימיקליים.

אנו מספקים ללקוחותינו אריזות תקניות לחומרים מסוכנים לרבות קוביות, חביות, ג'ריקנים, שקים, שארפים, שקיות ביו-הזארד וכו'.

אנו מספקים ללקוחותינו את מלוא ציוד הבטיחות הדרוש לטובת התמודדות עם פסולת מעבדות באתר הלקוח לרבות תיקי חומ"ס (חומרים מסוכנים), אביזרי מיגון, ארונות בטיחות, מאצרות, חומרי ספיחה ועוד.

ברשותנו מתקן טיהור ועיקור (סטריליזציה) מהגדולים ביותר בישראל לטיפול בפסולת רפואית וביולוגית אקו מדיקל. באתר זה עוברת הפסולת הזיהומית עיקור על פי חוק.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

חשוב לדעת

צי רכבים ייעודי

לרשותנו צי רכבים ייעודי לכלל סוגי הפעילויות הנדרשות על ידי המפעלים השונים – משאיות קלות, משאיות כבדות, מיכליות, ביוביות, ניידות חירום, ניידות שירות ועוד.

עבודה לפי כל דין

חברתנו מבצעת את פעילותה בכפוף להוראות החוק והתקינה, הגופים הממשלתיים והרגולטוריים (המשרד להגנת הסביבה).

שירות מסביב לשעון

24/7. כולל פתרונות למצבי חירום הדורשים שליחת צוותים למענה מיידי (כדוגמת סתימות, הצפות וכו').