קבוצת הכדורגל בני סירקין

אימוץ קבוצת הכדורגל בני סירקין

קבוצת בני סירקין היא קבוצת כדורגל בפתח תקווה אשר כל שחקניה מגיעים מקהילת יוצאי אתיופיה. הקבוצה מתחרה בליגת א.י.פ.ל שהינה ליגת הקט רגל של בני העדה. הפעילות הספורטיבית המדהימה של הליגה, המהווה מוקד בריא וחינוכי עבור הקהילה האתיופית, נמדד הרבה מעבר להישגים התחרותיים.

בחברת טביב, כחברה פרטית הפועלת בפתח תקווה, ראינו כבוד גדול ביכולת לקחת חלק בקידומה של קבוצת בני סירקין. בעיקר בזכות ההזדמנות שניתנה לנו לסייע לבני הקהילה האתיופית בעירנו, פתח תקווה.

עודד לגסה, בני סירקין:

 "התרומה של טביב לקבוצת בני סירקין התקבלה בברכה ובשמחה. ליגת א.י.פ.ל הינה גוף ספורטיבי חשוב עבור בני הקהילה האתיופית. הליגה פועלת מאז שנת 1999, ובשנת 2010 קיבלה לראשונה היכרות מההתאחדות הישראלית לכדורגל. אולם גם היום, ולמרות הוותק הרב, חלק ניכר מפעילותה של הליגה וקבוצותיה מבוסס על התנדבות המאמנים והשחקנים, אשר לעתים קרובות נושאים בהוצאות הכלכליות הדרושות לתפעול המועדון. כאשר חברה פרטית כמו טביב מוכנה לתת כתף ולסייע, מדובר בצעד מבורך ומרגש".

פינוי פסולת ביתית

פרויקט פינוי פסולת ביתית בשת״פ עם עיריית רעננה

כל משפחה בישראל מייצרת לא רק פסולת ביתית, אלא במקרים רבים גם פסולות מסוכנות. אולם בעוד שבמגזר העסקי ברור שיש לטפל כראוי בפסולות המסוכנות והרעילות, במרחב הפרטי קיימים פערי ידע משמעותיים בעניין זה.

בחברת טביב אנו לא רק עוסקים בטיפול בפסולת מסוכנת ורעילה, אלא גם פועלים באופן עקבי להגברת המודעות לתחום בקרב הציבור הרחב. אנו רואים חשיבות רבה בכל הנוגע לטיפול ראוי בפסולת מסוכנת ורעילה במרחב הפרטי.

כחלק מתפיסת עולם זו, לשמש גם כסמן ימני בתחום הגנת הסביבה, אנו משתדלים לעסוק רבות בפעילויות ופרויקטים התנדבותיים. דוגמה לפרויקט מסוג זה מול הציבור ביצענו לאחרונה בשיתוף עם עיריית רעננה והיחידה הסביבתית.

על מנת להגיע אל התושבים ולסייע בהיכרות עם הפסולת המסוכנת והרעילה שנוצרת בבית, ועם הפתרונות עבורה, קיימנו "יום ירוק" לאיסוף פסולות מסוכנות מבתי אב בעיר, כתרומה לקהילה וללא עלות. תושבים רבים הגיעו לנקודות האיסוף שהופעלו על ידי עובדי טביב. שם הם נחשפו לאיסוף המקצועי של הפסולת המסוכנת, וקיבלו הסברים מפורטים ומרתקים אודות תהליכי ההמשך. במקביל, עובדי חברת טביב העבירו הרצאות בבתי ספר ברעננה בנושא "איכות סביבה וטיפול בפסולת מסוכנת ורעילה בבתי אב".

פינוי פסולת ביתית

 

 

 

 

שיתוף פעולה עמותת לשובע - חברת טביב

שיתוף פעולה עם עמותת לשובע

עמותת לשובע הינה עמותה למען אוכלוסיות נזקקות הפועלות בפריסה ארצית רחבה. בחברת טביב אנו נרתמים ככל יכולתנו לסייע לעמותה, בעיקר בסניף בתל אביב. בין אם בתרומת ביגוד חורף בחגי דצמבר (כפפות, כובעים וצעיפים), ובין אם באביזרים נוספים ובהתנדבות עובדים.

עמותת לשובע היא מהעמותות הוותיקות בישראל והיא פועלת ברציפות מזה כמעט שלושה עשורים.
לעמותה למעלה מ-30 מוסדות ברחבי הארץ, והיא שמה לעצמה למטרה להבטיח את הצרכים הבסיסיים לכל אדם – מחסה, מזון וחינוך.

אנו גאים בכך שחברת טביב קשרה את גורלה עם עמותת לשובע, ומשתדלים לסייע לעמותה ככל האפשר בתרומות כספיות. אנו שמחים שהתרומות הכספיות לעמותה מאפשרות לממן סלי מזון וציוד רבים, המחולקים באהבה-אין-קץ לאלפי נזקקים בישראל.

מלבד תרומות כספיות, עובדים מטעם טביב מתנדבים באופן קבוע בעמותת לשובע בתל אביב. הן בסיוע בתפעול חדרי האוכל של העמותה, המזינים משפחות נזקקות ודיירי רחוב, והן בחלוקת ציוד בחגים ומועדים. 

רווית רייכמן, עמותת לשובע:

"טביב עומדת רבות לצדה של עמותת לשובע ומסייעת בתרומות חשובות כמו ציוד לחורף, קופסאות אוכל ועוד. הקשר שלנו עם טביב הוא חזק ומשפחתי, ועובדי החברה מתנדבים בעמותה בתדירות גבוהה ובאופן רציף". 

שיתוף פעולה עם עמותת נ.א.ה

שיתוף פעולה עם עמותת נ.א.ה

עמותת נ.א.ה

עמותת נ.א.ה הינה עמותה למען נזקקים ואוכלוסיות חלשות בפתח תקווה, הפעילה בחלוקת סלי מזון ומצרכים, גם בשגרה וגם בחגי ישראל.
בחברת טביב אנו רואים חשיבות רבה בתרומתה של העמותה לקהילה, וגאים להיות חלק מעשייתה למען תושבי עירנו, פתח תקווה. מתוך תפיסה זו חברנו לעמותת נ.א.ה,
ואנו משתדלים לתרום כמיטב יכולתנו לעמותה בתקופות החגים.

עמותת נ.א.ה היא דוגמה יפה ביותר לערבות ההדדית בעיר פתח תקווה, והקשר שלנו עם העמותה הוא חזק, יציב ואיתן.
מבחינתנו, כחברה פרטית המקיימת דיאלוג עם תושבי העיר, זוהי זכות לתת כתף ולסייע לעמותה העוזרת למאות משפחות בכל שנה.
אנו משתדלים להרחיב את היקף התרומות לעמותה לא רק מבחינתנו, אלא גם על ידי חשיפתה לגורמים מסחריים נוספים מהעיר והסביבה, העשויים להצטרף למעגל התורמים.

דוד שמחי, עמותת נ.א.ה:

"בעזרת התרומה והסיוע של טביב, אנו יכולים לגרום למאות אנשים וילדים לחייך. טביב היא אחת מהרגליים המרכזיות של עמותת נ.א.ה בפתח תקווה, וזהו קשר שנמשך שנים רבות.
במיוחד בתרומת סכומי כסף אדירים לקראת החגים, העוזרים להעשיר את סלי המזון למשפחות".

ניצוץ של תקווה

מימון מורים פרטיים – ניצוץ של תקווה

ניצוץ של תקווה

ניצוץ של תקווה הוא פרויקט חינוכי בפריסה ארצית של האגודה למלחמה בסרטן, אשר מטרתו לסייע לילדים חולי סרטן בהשלמת חומר הלימוד בגין היעדרות בזמן הטיפולים.
ההשקעה הרבה בעתיד הילדים מעניקה כוח ותקווה להם ולבני משפחתם. ילדים רבים שנעזרו ב"ניצוץ של תקווה", סיימו את הטיפולים והצליחו לאחר מכן בבחינות הבגרות.

בחברת טביב, כאשר שמענו על הפרויקט הייחודי, לא היה לנו ספק שעלינו לקחת חלק ולסייע.
ניצוץ של תקווה הוא מיזם מבורך המבוסס במידה רבה על תרומות מצד גופים פרטיים, אשר בתרומתם הכספית מאפשרים את המימון הגבוה של המורים הפרטיים לילדים (העומד על כ-8,000 שקלים בשנה לכל מורה).

אנו מקפידים לתרום לפרויקט המדהים ורואים זכות גדולה בכך שאנו עוזרים להצית את הניצוץ של התקווה בליבם וברוחם של הילדים ובני משפחותיהם.

 

% 100