תושבי הצפון? סובלים מבעיות בביוב? כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא

סובלים מבעיות בביוב? מחפשים שירותי ביובית בחיפה או בצפון? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא תמצאו כל מה שרציתם לדעת על שירותי ביובית בקריות.

בשנים האחרונות, הביקוש לשירותי ביובית בצפון נמצאים במגמת עלייה מתמדת. אם בעבר שירותי ביובית בקריות ובארץ בכלל, הקיפו מגוון רחב של ענפים ועסקים, גדולים וקטנים כאחד, כיום יותר ויותר אנשים פרטיים מוצאים עצמם זקוקים לטיפול בבעיות שונות בביוב. בנוסף, כיום הפונקציות והדרישות מהביובית ומהצוותים המפעילים אותה הן גבוהות יותר, והן מורכבות ומאתגרות מתמיד. וכך גם האכיפה על המגזר העסקי העוסק בטיפול בשפכים נהייתה מחמירה יותר. ולכן, אם אתם מחפשים שירותי ביובית בחיפה או בצפון – חשוב שתבחנו היטב את השירות המוצע והניתן לכם. לא רק ברמה המקצועית, אלא גם מבחינת המעטפת הכוללת מענה זמין, שירות לקוחות איכותי, פתרונות לעת חירות, פריסה ארצית וכו'.

למה שירותי ביובית עושים רק עם חברת טביב?

אנו בחברת טביב מעמידים לרשות לקוחותינו את צי הביוביות הגדול והאיכותי ביותר בישראל, ולחברתנו כשלושים שנות ניסיון בתחום ההגנה על הסביבה. לרשותנו מגוון עצום של כלים לפתרון כל בעיה הקשורה לטיפול בשפכים או בבעיות ביוב אחרות. החל משירותי ביובית חיונים וכלה בביוביות גדולות ביותר. אנו מבצעים את עבודתנו בהתאם לכל דין, ואנו מספקים את כל האישורים, האסמכתאות והמסמכים הנדרשים ללקוח.

אז אם אתם מעוניינים בשירותי ביובית בצפון – אתם יכולים להיות רגועים. יש לנו סניפים בפריסה ארצית רחבה, והמוקד שלנו זמין לתת לכם טיפול אמין, מהיר ומקצועי בכל עת – אפילו 24/7. לרשותנו צוות ביוביות המתאימות לכל מטרה ולכל צורך, וכוח אנושי מיומן ומקצועי, העומד לשירותכם, וכן ממונה בטיחות מטעם המדינה.

סובלים מבעיות שפכים שונות? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. בבעלותנו מתקן לטיפול בשפכים מסוגים שונים, ואצלנו תמצאו את כל מעטפת השירותים במקום אחד. החל מהשאיבה והשינוע, ועד הטיפול המתאים לפרוטוקול הרלוונטי. מבלי שתצטרכו לפנות לקבלני משנה חיצוניים, ותוך שמירה על עלויות הוגנות ואטרקטיביות לכל כיס.

אנו עובדים עם מגוון ענפים ועם עסקים מתחומים שונים, כמו מסעדנות, מפעלים, בתי חולים, מעבדות ועוד. אך לא רק – אנו עובדים גם עם השוק הפרטי. אז אם אתם אנשים פרטיים הזקוקים לשירותי ביובית או לטיפולים אחרים בבעיות ביוב שונות, כמו טיפול בשפכים או צילומי קווי ביוב, אתם מוזמנים לפנות אלינו – ונשמח לסייע לכם. 

אילו שירותי ביובית אנו מספקים?

אז איך אנחנו יכולים לעזור לכם ואילו שירותי ביובית בצפון אנו מספקים? ראשית נציין כי אנו נשמח לעזור לכם בכל בעיה הקשורה לטיפול בשפכים או בבעיות בביוב. ובאופן ספציפי יותר, מבין שירותינו הרבים תוכלו למצוא בין היתר את השירותים הבאים:

שטיפת קווים: אצלנו תמצאו שירותי שטיפת קווי הנעשית בצורה האפקטיבית והאיכותית ביותר. את קו הביוב אנו שוטפים באמצעות לחץ מים – ובד"כ באמצעות לחץ מים גבוה. זאת כמובן תוך שילוב הביובית והציוד ההנדסי משוכלל, עם צוות מקצועי ומיומן שמפעיל אותם. 

צילום קווים: אם אתם מעוניינים לאתר תקלות או ליקויים בקווי ביוב, אתם זקוקים לשירותי צילום קווים. אנו מספקים שירותי צילום קווים באמצעות מצלמות משכוללות וחדשניות המצלמות בהיקף פנורמי ובאיכות ברמת HD. בגמר העבודה תקבלו סרטון וידאו המתעד את התקלות או הליקויים בקווי הביוב שצולמו, וכן מסמך עם המלצות לפתרון (לפי בקשה).

פתיחת סתימות ביוב, כולל פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה: סתימות בביוב הן אחת מהבעיות הנפוצות ביותר בקווי ביוב, ולכן רבים מוצאים את עצמם זקוקים לשירותי פתיחת סתימות. אצלנו תמצאו שירותי ביובית לפתיחת כל סוגי הסתימות בביוב. בנוסף, ברשותנו ציוד הנדסי משוכלל המאפשר פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה.

דיזת שורשים: בעיית השורשים בצנרת פוגעת בקווי הביוב והיא שכיחה ונפוצה למדי. היא גורמת לסתימות, לבעיות בזרימתם הטבעית של השפכים ולמפגעים תברואתיים. אנו בחברת טביב מטפלים בבעיה על ידי שימוש בציוד אמין ומקצועי לטיפול בבעיית השורשים, ואנו כוללים שימוש בדיזת שורשים לשם קטיעתם של השורשים הפוגעים בתקינות של קו הביוב.

ניקוי שוחות וניקוי תעלות ניקוז: חשוב לדעת שכל מיני גורמים זרים שמגיעים לשוחות ולתעלות הניקוז עלולים להוביל ליצירת סתימות, הצפות לא רצויות וגלישת שפכים. ולכן חשוב מאוד לתחזק את השוחות ותעלות ניקוז העל בסיס קבוע ולבצע בהן ניקוי יסודי, בעיקר לפני הגשמים שבאים בסתיו ובחורף.

ניקוי מיכלים ובריכות: אנו בחברת טביב בעלי ניסיון עשיר בביצוע ניקוי מיכלים, מאצרות ובריכות (כולל בריכות אידוי). הצוותים שלנו יודעים להיכנס לכל סוגי הבורות ולנקותם מכל לכלוך מיותר, כאשר העבודה מבוצעת תוך שילוב זרועות בין הביובית לצוותים המתאימים למשימה. לעיתים הניקוי מתבצע בטכניקת לחץ מים ושאיבה.

מעוניינים בפרטים נוספים על טיפול בבעיות ביוב או על שירותי ביובית בחיפה או ביובית בצפון?
צרו איתנו קשר עוד היום, ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.