ביובית בצפון

תושבי הצפון? סובלים מבעיות בביוב? כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא

סובלים מבעיות בביוב? מחפשים שירותי ביובית בחיפה או בצפון? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא תמצאו כל מה שרציתם לדעת על שירותי ביובית בקריות.

בשנים האחרונות, הביקוש לשירותי ביובית בצפון נמצאים במגמת עלייה מתמדת. אם בעבר שירותי ביובית בקריות ובארץ בכלל, הקיפו מגוון רחב של ענפים ועסקים, גדולים וקטנים כאחד, כיום יותר ויותר אנשים פרטיים מוצאים עצמם זקוקים לטיפול בבעיות שונות בביוב. בנוסף, כיום הפונקציות והדרישות מהביובית ומהצוותים המפעילים אותה הן גבוהות יותר, והן מורכבות ומאתגרות מתמיד. וכך גם האכיפה על המגזר העסקי העוסק בטיפול בשפכים נהייתה מחמירה יותר. ולכן, אם אתם מחפשים שירותי ביובית בחיפה או בצפון – חשוב שתבחנו היטב את השירות המוצע והניתן לכם. לא רק ברמה המקצועית, אלא גם מבחינת המעטפת הכוללת מענה זמין, שירות לקוחות איכותי, פתרונות לעת חירות, פריסה ארצית וכו'.

למה שירותי ביובית עושים רק עם חברת טביב?

אנו בחברת טביב מעמידים לרשות לקוחותינו את צי הביוביות הגדול והאיכותי ביותר בישראל, ולחברתנו כשלושים שנות ניסיון בתחום ההגנה על הסביבה. לרשותנו מגוון עצום של כלים לפתרון כל בעיה הקשורה לטיפול בשפכים או בבעיות ביוב אחרות. החל משירותי ביובית חיונים וכלה בביוביות גדולות ביותר. אנו מבצעים את עבודתנו בהתאם לכל דין, ואנו מספקים את כל האישורים, האסמכתאות והמסמכים הנדרשים ללקוח.

אז אם אתם מעוניינים בשירותי ביובית בצפון – אתם יכולים להיות רגועים. יש לנו סניפים בפריסה ארצית רחבה, והמוקד שלנו זמין לתת לכם טיפול אמין, מהיר ומקצועי בכל עת – אפילו 24/7. לרשותנו צוות ביוביות המתאימות לכל מטרה ולכל צורך, וכוח אנושי מיומן ומקצועי, העומד לשירותכם, וכן ממונה בטיחות מטעם המדינה.

סובלים מבעיות שפכים שונות? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. בבעלותנו מתקן לטיפול בשפכים מסוגים שונים, ואצלנו תמצאו את כל מעטפת השירותים במקום אחד. החל מהשאיבה והשינוע, ועד הטיפול המתאים לפרוטוקול הרלוונטי. מבלי שתצטרכו לפנות לקבלני משנה חיצוניים, ותוך שמירה על עלויות הוגנות ואטרקטיביות לכל כיס.

אנו עובדים עם מגוון ענפים ועם עסקים מתחומים שונים, כמו מסעדנות, מפעלים, בתי חולים, מעבדות ועוד. אך לא רק – אנו עובדים גם עם השוק הפרטי. אז אם אתם אנשים פרטיים הזקוקים לשירותי ביובית או לטיפולים אחרים בבעיות ביוב שונות, כמו טיפול בשפכים או צילומי קווי ביוב, אתם מוזמנים לפנות אלינו – ונשמח לסייע לכם. 

אילו שירותי ביובית אנו מספקים?

אז איך אנחנו יכולים לעזור לכם ואילו שירותי ביובית בצפון אנו מספקים? ראשית נציין כי אנו נשמח לעזור לכם בכל בעיה הקשורה לטיפול בשפכים או בבעיות בביוב. ובאופן ספציפי יותר, מבין שירותינו הרבים תוכלו למצוא בין היתר את השירותים הבאים:

שטיפת קווים: אצלנו תמצאו שירותי שטיפת קווי הנעשית בצורה האפקטיבית והאיכותית ביותר. את קו הביוב אנו שוטפים באמצעות לחץ מים – ובד"כ באמצעות לחץ מים גבוה. זאת כמובן תוך שילוב הביובית והציוד ההנדסי משוכלל, עם צוות מקצועי ומיומן שמפעיל אותם. 

צילום קווים: אם אתם מעוניינים לאתר תקלות או ליקויים בקווי ביוב, אתם זקוקים לשירותי צילום קווים. אנו מספקים שירותי צילום קווים באמצעות מצלמות משכוללות וחדשניות המצלמות בהיקף פנורמי ובאיכות ברמת HD. בגמר העבודה תקבלו סרטון וידאו המתעד את התקלות או הליקויים בקווי הביוב שצולמו, וכן מסמך עם המלצות לפתרון (לפי בקשה).

פתיחת סתימות ביוב, כולל פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה: סתימות בביוב הן אחת מהבעיות הנפוצות ביותר בקווי ביוב, ולכן רבים מוצאים את עצמם זקוקים לשירותי פתיחת סתימות. אצלנו תמצאו שירותי ביובית לפתיחת כל סוגי הסתימות בביוב. בנוסף, ברשותנו ציוד הנדסי משוכלל המאפשר פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה.

דיזת שורשים: בעיית השורשים בצנרת פוגעת בקווי הביוב והיא שכיחה ונפוצה למדי. היא גורמת לסתימות, לבעיות בזרימתם הטבעית של השפכים ולמפגעים תברואתיים. אנו בחברת טביב מטפלים בבעיה על ידי שימוש בציוד אמין ומקצועי לטיפול בבעיית השורשים, ואנו כוללים שימוש בדיזת שורשים לשם קטיעתם של השורשים הפוגעים בתקינות של קו הביוב.

ניקוי שוחות וניקוי תעלות ניקוז: חשוב לדעת שכל מיני גורמים זרים שמגיעים לשוחות ולתעלות הניקוז עלולים להוביל ליצירת סתימות, הצפות לא רצויות וגלישת שפכים. ולכן חשוב מאוד לתחזק את השוחות ותעלות ניקוז העל בסיס קבוע ולבצע בהן ניקוי יסודי, בעיקר לפני הגשמים שבאים בסתיו ובחורף.

ניקוי מיכלים ובריכות: אנו בחברת טביב בעלי ניסיון עשיר בביצוע ניקוי מיכלים, מאצרות ובריכות (כולל בריכות אידוי). הצוותים שלנו יודעים להיכנס לכל סוגי הבורות ולנקותם מכל לכלוך מיותר, כאשר העבודה מבוצעת תוך שילוב זרועות בין הביובית לצוותים המתאימים למשימה. לעיתים הניקוי מתבצע בטכניקת לחץ מים ושאיבה.

מעוניינים בפרטים נוספים על טיפול בבעיות ביוב או על שירותי ביובית בחיפה או ביובית בצפון?
צרו איתנו קשר עוד היום, ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.

שירותי ביובית

ביובית לכל מטרה

ביובית היא משאית בעלת מערכות טכנולוגיות מתקדמות. המטרה של השימוש בביוביות היא טיפול בתקלות שונות במערכת הביוב, שנגרמות כתוצאה מסיבות שונות. הביובית משתמשת במערכות אינסטלציה מתקדמות הייעודיות לתקלות קשות, ומופעלת על ידי אנשי מקצוע בעלי הסמכה לכך.

הצורך בשמוש בביובית מגיע לרוב כתוצאה מחסימות במערכת הביוב, דוגמת שורשים באדמה שחוסמים את הזרימה התקינה בביוב, בטון תקוע שיוצר חסימה מלאה או חלקית, צורך בשטיפה או ניקוי של קו הביוב ועוד.

השימוש בביובית נעשה ברחבי הארץ, ובהתאם לצורך בשימוש במערכת לצד שדרוג המערכות, הפכה במקביל גם האכיפה בנושא למחמירה וקפדנית.

שירותי ביובית: מה צריך לדעת?

הסיבות לתקלות בביוב הדורשות שימוש בביובית, נובעות לרוב מתקלה או חסימה בזרימה בקו הביוב. בין אם מדובר בחדירת מי גשמים, הצפה או סתימה הנגרמת מסיבות שונות, מדובר בתקלה שיש לספק לה פתרון. לעיתים, נדרשת שאיבה של הנוזלים במערכת, שטיפת קו הביוב או ניקוי המערכות. לרוב בורות הביוב השונים זקוקים לטיפול ותחזוקה תקופתית, במטרה להימנע מהתקלות הללו וכן להימנע ממפגע סביבתי וריחות לא נעימים המופצים כתוצאה מהתקלה שנגרמה.

חשוב לדעת שברגע שאחת מן התקלות האפשריות השונות מתרחשת, צריך ומומלץ לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. במקרים מסוימים, הצורך בטיפול הופך דחוף בן רגע משום שמערכת הביוב עולה על גדותיה. כדי לא להגיע למצב מהסוג הזה ולהימנע ממקרים דחופים, מומלץ לבצע טיפול שוטף ותקופתי, ולא להזניח או לדחות.

מי משתמש בשירותי ביובית ומתי הצורך עולה?

אין דבר יותר מתסכל מלגלות תקלה הדורשת תיקון, על אחת כמה וכמה כשמדובר בתיקון מיידי שנדרש ואין איך להתחמק ממנו. סתימה בצנרת או בקו הביוב שלא מאפשרת המשך שימוש תקין בצנרת, כמו שימוש בשירותים או שטיפת ידיים, לא מותירה ברירה אחרת אלא טיפול מיידי בתקלה. לא רק שזה מבאס, מתסכל ואף פעם לא מגיע בזמן המתאים – לרוב זה מגיע כעסקת חבילה עם ריחות לא נעימים, שמשפרים את החוויה כפליים. מהסיבות האלו ואחרות, מומלץ לא לדחות את הטיפול באמצעות ביובית ולהקפיד על טיפול שגרתי, בקרה קבועה ותדירה ושמירה על צנרת ביוב תקינה, הן בבית והן בבתי עסקים, מקומות ציבוריים ועוד.

השימוש בביובית נעשה בערים, בתי עסק קטנים או גדולים, וכן בחברות מסחריות, חנויות, מרכזי תעשייה שונים, תחנות דלק, מוסכים, קניונים, מרכזים ציבוריים ועוד. מעבר לשימוש העסקי או המסחרי, במקרים מסוימים ישנו צורך בשימוש בביובית למקרים פרטיים: כך בבתים פרטיים, דירות גן או בתים משותפים שבהם מתרחשת תקלה בקו הביוב או סתימה שדורשת תיקון כתוצאה מחסימה, סתימה, זרימה לא תקינה או שימוש לא תקין שגרם לבעיה.

פתרון מקצועי: כך תימנעו מסתימות מיותרות

השירותים שמציעה משאית הביובית מותאמים לבעיות ותקלות שונות. החל מבעיות אינסטלציה קלות ועד מורכבות במערכת הביוב, השירות ניתן על ידי צוות מקצועי, מוסמך ומנוסה. לאור העובדה שמדובר בציוד יקר, כבד ומורכב לתפעול, יש להכיר אותו היטב כדי לעשות בו שימוש ועל אחת כמה וכמה שימוש נכון שיספק תוצאות יעילות. מלבד זאת, השימוש בביובית הולך והופך מורכב יותר מעת לעת, משום שהפונקציות המותקנות הולכות ומשתכללות, מה שדורש מהצוות או מאיש המקצוע להכיר את הכלים היטב.

אל תדאגו, יש לזה גם יתרונות: מי שזוכה ובגדול מכל הפיתוחים הטכנולוגיים, השכלולים והשדרוגים הוא הלקוח. הסיבה לכך פשוטה וברורה, שכן ישנה האפשרות להעניק שירות מהיר יותר, זמין יותר ובהתאם לכך גם במחיר נוח במיוחד. הסיבה לכך היא שאם בעבר ניתן היה לבצע בזמן נתון עבודה אחת בלבד, כמו שאיבה של שפכים, כיום החברות המקצועיות יכולות לספק בו זמנית גם פתרונות לסתימות או ניקוי מערכת הביוב.

טביב מעמידה לרשות לקוחותיה את צי הביובית הגדול ביותר במדינה, שנשען על ניסיון של כשלושה עשורים בהגנת הסביבה. אנו בטביב מחזיקים מגוון גדול במיוחד של כלים, החל משירותי ביובית בנפחים קטנים ועד ביוביות גדולות בנפחים גדולים עד 35 קו"ב.

מעטפת טיפול שלמה

בבעלות טביב מתקן לטיפול בשפכים שומניים, מינרליים וסטריליים. במילים אחרות, אנחנו לא מספקים רק שירותי ביובית וממשיכים הלאה, אלא מספקים את המעטפת השלמה של השירות תחת קורת גג אחת ללקוח. החל מהשאיבה, דרך השינוע ועד הטיפול המלאה בהתאם לפרוטוקול הרלוונטי. אנו חוסכים מלקוחותינו את הפנייה לקבלנים חיצוניים במהלך התהליך, כך שהתהליך הופך לפשוט, העבודה מתבצעת מול ספק אחד ומסגרת התקציב של הלקוח נשמרת. מעבר לטיפול הלכ למעשה, אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ וליווי שמבוצע על ידי דוגמי מים מוסמכים וחטיבת איכות הסביבה, כולל בניית מסמך תדירות שאיבה לייעול העבודה השוטפת. הסיבה לכך היא שמעבר להזמנת שירותי הביובית באופן תדיר לצורך טיפול שגרתי, כדאי להימנע מהגעה למצבי חירום באמצעות שמריה על צנרת תקינה וקווי ביוב זורמים. יכול להיות שתופתעו לגלות שאפשר להימנע מסתימות מיותרות ולא רצויות בקלות, באמצעות פעולות פשוטות שהיועצים שלנו יסבירו לכם כיצד הן גורמות לכם נזק כלכלי.

החל בעסקים קטנים כמו מסעדות ומוסכים, ועד למפעלי תעשייה, בתי חולים, מוסדות להשכלה גבוהה ותחנות דלק – אנחנו מעניקים את מעטפת הטיפול השלמה והמלאה לכל לקוח, מתחילת התהליך ועד לסיומו באופן מלא.

טביב – ביובית לכל מטרה

חברת טביב מעמידה לרשות לקוחותיה את צי הביוביות הגדול ביותר במדינה, לצדו ניסיון של כשלושים שנות שמירה על איכות הסביבה.

לקוחותינו מקבלים מאיתנו ליווי וייעוץ הניתן על ידי צוות מקצועי, מוסמך ומיומן מטעם חטיבת איכות הסביבה. הייעוץ כולל מסמך תדירות שאיבה לייעול העבודה השוטפת, כאשר במהלך התהליך אנו זמינים ללקוחותינו בכל עת ומתבצעות עבודות חירום כל שעות היממה, בכל ימות השבוע.

טהיבבבבב-2

הודעה חשובה לכלל לקוחותינו

לקוחות יקרים,

ברצוננו להביא לידיעתכם כי חברת 'טביב' מוגדרת כמפעל חיוני, וממשיכה לעבוד באופן מוגבר ולהעניק את כלל שירותי הסביבה החיוניים למשק.

חברת 'טביב' מספקת כבדרך שגרה פתרונות טיפול בפסולת הזיהומית במדינת ישראל. בימים אלו 'טביב' לוקחת חלק במאבק הלאומי בנגיף הקורונה.

עובדי חברת 'טביב' עובדים מסביב לשעון במתן שירותי פינוי, טיפול וחיטוי המאפשרים את המשך פעילותם החיונית של המוסדות הרפואיים, בתי החולים ומד"א ברחבי הארץ. תגברנו את כוח אדם, מערך לוגיסטי, מיכלי אצירה ועוד. תגברנו מענה וזמינות תחת הקפדה עקבית על יישום הנחיות משרד הבריאות בהגנה עלינו ובשמירה עליכם.

אנו מוקירים תודה לעובדינו המסורים על ההקרבה והעבודה המאומצת והמקצועית שנדרשת עקב המצב.

 

אנו מאחלים בריאות ואופטימיות לקהל לקוחותינו ולכל עם ישראל.

 

ברוכים הבאים לאתר טביב 

לאחר לא מעט עבודה, שדרשה מכל הצוותים שלנו להתגייס למשימה, אנו גאים להשיק בפניכם את אתר האינטרנט החדש של חברת טביב. אתר חדשני ומודולרי ששואף להיות פלטפורמה רב-תכליתית. גם נוכחות ווירטואלית מו לקוחותינו (החדשים והקיימים) להצגת השירותים השונים של החברה, וגם – חשוב מכל – מרכז מידע מקצועי, אמין, שקוף ואיכותי בתחום הגנת הסביבה. זאת בדגש על היבטים הנוגעים להגנת הסביבה בממשקים השונים אל מול השוק העסקי והמגזר התעשייתי.

מרכז ידע

אתר האינטרנט שלנו נבנה בקפידה להוות מרכז ידע מקצועי. אנו פועלים רבות להגביר את המודעות לנושאים סביבתיים בכלל, ולהיבטים סביבתיים בפעילות עסקית ותעשייתית בפרט. כולל שימת זרקור על תחומים ספציפיים כדוגמת תחנות דלק, מוסכים, מפעלי תעשייה, רשויות מקומיות, בתי חולים ומרפאות, ענף האירוח וההסעדה ועוד.

לצד מידע אודות החברה, ולצד פירוט לגבי שירותי החברה, תוכלו למצוא באתר גם בלוג ובו מאמרים בנושאי איכות סביבה. החל ממאמרי דעה מטעם המומחים שלנו, דרך מאמרים מקצועיים שיסייעו לשפר את ההיבטים הסביבתיים בעסק, וכלה בעדכונים חדשותיים אודות התפתחויות בתחום הגנת הסביבה בישראל (חוקים, תקנות, מבצעי אכיפה, טכנולוגיות חדשות ועוד).

השירותים שלנו

בתפריט האתר אתם מוזמנים להכיר את שירותי החברה השונים. היות שהשירותים שלנו נעשים בהתאמה אישית לעסק או לענף, ערכנו את התוכן לפי קטגוריות שונות. המידע מאורגן באופן כזה שהוא גם כולל פרטים מרכזיים וגם מפרט שירותים ספציפיים הרלבנטיים לתחום המדובר. בין השירותים תוכלו לקרוא לגבי הפתרונות הסביבתיים שאנו מציעים ל:

 

 


ייעוץ איכות סביבה

טביב מספקת שירותי ייעוץ איכות סביבה במגוון פרמטרים ולמטרות שונות. החל מליווי עסקים בתחילת דרכם, וכלה במתן מענה לחברות וגופים ברמה השוטפת. אתם מוזמנים להכיר את השירות הייחודי שלנו בעמוד "ייעוץ איכות סביבה" וללמוד על הפתרונות הסביבתיים שאנו מציעים ללקוחותינו השונים.

לפני סיום,

אתר האינטרנט החדש שלנו הוקם בהשקעה רבה, לא רק של משאבים כספיים אלא בעיקר של זמן ומחשבה. אנו מקווים כי תתרשמו לטובה מהאתר ונשמח לקבל הערות והארות (לעמוד צור קשר, לחצו כאן).

 

% 100