שירותי ביובית

כל פיתרונות איכות הסביבה במקום אחד

מידע נוסף

הביקוש לשירותי ביובית מקצועיים נמצא במגמת עלייה ומקיף מגוון רחב של ענפים ועסקים – גדולים וקטנים, חד תחומיים ורב תכליתיים. הפונקציות הנדרשות מהביובית והצוותים המפעילים אותה הופכות באופן מתמיד למורכבות יותר, מאתגרות יותר ונחוצות יותר. כך גם האכיפה החלה על המגזר העסקי בנושא טיפול בשפכים, הדורשת עמידה בתקנים מחמירים ובהוראות דין רבות.

בהתקשרות עם ביוביות בישראל יש לבחון היטב את השירות הניתן ללקוח, הן ברמה המקצועית והן מבחינת המעטפת הכוללת שירות לקוחות מסודר, מענה זמין ברמה של 24/7, פתרונות לאירועי חירום, פריסה ארצית רחבה ועוד.

טביב מעמידה לרשות לקוחותיה את צי הביוביות הגדול במדינה, אשר נשען על ניסיון של כשלושה עשורים בהגנת הסביבה. אנו מחזיקים ברשותנו מגוון רחב של כלים, החל משירותי ביובית חניונים (ביובית נמוכה) וכלה במענה עם ביוביות גדולות בנפחים של עד 35 קו"ב . עבודתנו מבוצעת בהתאם לכל דין, וכוללת אישורים ואסמכתאות ללקוח (עם גיבוי מסמכים ושחזורם בכל רגע נתון).

שירותי ביוביות מטעמנו ניתנים בפריסה ארצית רחבה ועם מוקד בזמינות מרבית, ברמה של 24/7. צוות הכוננות מורכב מביוביות מאובזרות ומכוח אנושי מיומן. הנהגים עוברים תדיר הכשרות והדרכות, והינם בעלי אישור עבודה בגובה, אישור עבודה בחלל מוקף ואישורי כניסה למתקנים ביטחוניים רגישים. כך גם כל הציוד שברשותנו הינו בעל האישורים והתקינות. לחברתנו ממונה בטיחות מטעם מדינת ישראל.

בבעלות טביב מתקן לטיפול בשפכים שומניים, מינרליים וסניטריים. הלכה למעשה, אנו מספקים את כל המעטפת של השירות תחת קורת גג אחת. החל מהשאיבה, דרך השינוע, וכלה בטיפול בהתאם לפרוטוקול הרלבנטי. ללא צורך בפנייה לקבלני משנה חיצוניים במהלך התהליך, ותוך שמירה על מסגרת תקציב אטרקטיבית ללקוח.

אנו עובדים עם מגוון ענפים וסקטורים במשק ומספקים ביוביות למסעדות, תחנות דלק, מוסכים, מתקנים ביטחוניים, מפעלי תעשייה, רשויות מקומיות, מעבדות, בתי חולים, אוניברסיטאות, מוסדות להשכלה גבוהה ועוד. לקוחותינו מקבלים מאיתנו ליווי וייעוץ על ידי דוגמי מים מוסמכים וחטיבת איכות סביבה, כולל בניית מסמך תדירות שאיבה לייעול העבודה השוטפת.

שירותי ביובית

שאיבת מפרידי שומן על ידי צוותים מקצועיים ובאמצעות ביוביות שבבעלותנו. השאיבה נעשית לפי כל דרישות התקינה והחוק, כולל אסמכתאות. החומרים הנשאבים מועברים על ידנו לתהליכי המשך בהתאם לפרוטוקול הרלבנטי.

שאיבת מפרידי שמן / דלק על ידי צוותים מקצועיים ובאמצעות ביוביות שבבעלותנו. השאיבה נעשית לפי כל דרישות התקינה והחוק, כולל אסמכתאות. החומרים הנשאבים מועברים על ידנו לתהליכי המשך בהתאם לפרוטוקול הרלבנטי.

כחברה המתמחה בשאיבת שמנים משומשים, אשר מקפידה גם על תהליכי מחזור להמשך, אנו מספקים ללקוחותינו מענה מקיף ומקצועי לשאיבת אמולסיות מסוגים שונים ומתעשיות שונות.

טביב מתמחה בשטיפת קווי ביוב הנעשית במקצועיות רבה ובכל הקטרים. שטיפת קו ביוב נעשית באמצעות לחץ מים, ובד"כ באמצעות לחץ מים גבוה. זאת כמובן תוך שילוב זרועות עם ביובית וציוד הנדסי משוכלל.

טביב מבצעת צילום קווים באמצעות מצלמה ניידת חדישה ומשוכללת. המצלמה שלנו מצלמת בהיקף פנורמי של 360 מעלות ומבצעת צילומים איכותיים ברמת HD. בזכות המצלמה המתקדמת, צילום קווי ביוב מסוגל לאתר מגוון ליקויים ותקלות. הלקוח מקבל בגמר העבודה סרטון המתעד את התקלות או הליקויים, וכן מסמך לציון המלצות לפתרון (לפי בקשה).

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי ביובית לפתיחת סתימות אשר מתבצעים במקצועיות בכל הקטרים, ובין היתר על ידי פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה על ידי ציוד הנדסי משוכלל.

בעית השורשים בצנרת הינה שכיחה מאוד הפוגעת בקווי הביוב וגורמת לסתימות, בעיות בזרימה הטבעית של השפכים ומפגעי תברואה. בחברת טביב אנו מטפלים בבעיה באמצעות ציוד אמין ומקצועי לטיפול בבעיית השורשים, ובראשו דיזת שורשים לטובת קטיעת השורשים הפוגעים בקו.

שוחות ותעלות ניקוז יש לתחזק באופן קבוע ולבצע בהן ניקוי יסודי, בעיקר לפני הסתיו והחורף. גורמים זרים המגיעים לשוחות ולתעלות הניקוז גורמים ליצירת סתימות, גלישת שפכים והצפות בלתי רצויות. חברתנו מתמחה בכל סוגי ניקוי השוחות ותעלות הניקוז, וזאת באמצעות צוותים ייעודיים לנושא והעברת השפכים לאתרי טיפול על פי חוק.

אנו מבצעים באופן תדיר התקנת מפרידי שומן וכן התקנת מפרידי שמן-דלק. לרבות התקנת מפרידים תת קרקעיים. לחברתנו צוותים אשר מתמחים באופן ייעודי בביצוע ניקיון יסודי של מפרידי שומן ומפרידי שמן. בין היתר על ידי צוותי ירידה לבור המבצעים עבודתם עם ציוד מגן ובטיחות כנדרש לפי חוק.

שירותי הביובית של טביב כוללים גם מענה של צוות ירידה לבור לטובת פתרונות לתיקון מפרידי שומן מוטמנים, תיקון מפרידי שמן דלק מוטמנים, ניקוי שוחות ומכלים מתחת לאדמה, ניקוי שוחות ביוב, ניקוי בורות משאבה, התקנות מורכבות בתוך בורות ביוב ועוד. הצוות שלנו הינו צוות מנוסה בעבודה בחלל מוקף ובעל אישור עבודה בחלל מוקף.

שירותי ביובית עם חברת טביב כוללים גם מענה לטובת החלפת מצוף רומולד, תיקון מצוף רומולד, החלפת מצוף חופית, תיקון מצוף חופית, החלפת פילטר/קסטה במפרידי שמן-דלק איילנד ועוד.

הננו בעלי ניסיון עשיר בביצוע ניקוי מיכלים, ניקוי בריכות (לרבות ניקוי בריכות אידוי) וניקוי מאצרות. הצוותים שלנו יודעים להיכנס לכל סוגי הבורות והעבודה מבוצעת תוך שילוב זרועות בין ביובית מתאימה לצוותים ייעודיים למשימה. הניקוי מבוצע תדיר בטכניקה של לחץ מים ושאיבה.

אנו מתמחים בביצוע שאיבת חומרים מסוכנים ולחברתנו אישורים נדרשים להובלה ושינוע של חומרים מסוכנים ממקום השאיבה (אישורים מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד התחבורה). שאיבת חומרים מסוכנים נעשית בטכנולוגיה של שאיבה בלחץ מים גבוה ובעקבות הסיכונים הרבים הכרוכים בפרויקט מסוג זה, טביב הכשירה לשם כך צוותים מיומנים.

בכל אתר ומבנה אשר מתקיימת בו פעילות שפכים תחת פני הקו העירוני יש צורך בשימוש במשאבה לטובת סניקה של השפכים לקו העירוני  או למאגר. הפרדה לקויה במקור גורמת להגעתם של פסולות מסוגים שונים לבור המשאבה כגון (פסולת מסעדות, מגבונים בקניונים, מתכות ופלסטיק במפעלים ועוד). גורמים זרים אלה יוצרים עומס אדיר של פסולת בבור המשאבה וכפועל יוצא מכך גורמים לכשל משאבות. במקרים חמורים אף להשבתת המשאבה לאלתר. חברתנו מתמחה בכל הטכניקות לניקוי הבורות. החל משלב השאיבה היסודית באמצעות ביובית מתאימה לאופי העבודה וכמות השפכים, וכלה בהורדת צוות פיזי להוצאת הפסולת בצורה ידנית וניקוי יסודי של הבור. שימו לב, תחזוקה נכונה ומתוכננת של בור המשאבות תבטיח אריכות ימים למשאבה ותחסוך כסף וכאבי ראש מיותרים.

לחץ לקבלת הצעת מחיר

חשוב לדעת

אישורים ואסמכתאות

אנו מספקים ללקוחותינו את כל האישורים הנדרשים על פי החוק, כולל עמידה בכל התקנים הישראלים והאירופאים המחמירים ביותר (ISO:4001 ו-ISO:9001).

צי רכבים ייעודי

לרשותנו צי רכבים ייעודי לכלל סוגי הפעילויות הנדרשות על ידי המפעלים השונים – משאיות קלות, משאיות כבדות, מיכליות, ביוביות, ניידות חירום, ניידות שירות ועוד.

תחנות מעבר בבעלותנו

בבעלותנו תחנות מעבר המסייעות בניהול תהליכי המשך לסוגים שונים של פסולות.