טופס הזמנת פינוי פסולת רפואית

שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה  קשרי קהילה

  פועלים למען איכות הסביבה בפרוייקטים גדולים וקטנים ברחבי הארץ

  אימוץ קבוצת הכדורגל בני סירקין

  קבוצת בני סירקין היא קבוצת כדורגל בפתח תקווה אשר כל שחקניה מגיעים מקהילת יוצאי אתיופיה. הקבוצה מתחרה בליגת א.י.פ.ל שהינה ליגת הקט רגל של בני העדה. הפעילות הספורטיבית המדהימה של הליגה, המהווה מוקד בריא וחינוכי עבור הקהילה האתיופית, נמדד הרבה מעבר להישגים התחרותיים. בחברת טביב, כחברה פרטית הפועלת בפתח תקווה, ראינו כבוד גדול ביכולת לקחת […]

  פרויקט פינוי פסולת ביתית בשת״פ עם עיריית רעננה

  כל משפחה בישראל מייצרת לא רק פסולת ביתית, אלא במקרים רבים גם פסולות מסוכנות. אולם בעוד שבמגזר העסקי ברור שיש לטפל כראוי בפסולות המסוכנות והרעילות, במרחב הפרטי קיימים פערי ידע משמעותיים בעניין זה.

  שיתוף פעולה עם עמותת לשובע

  עמותת לשובע הינה עמותה למען אוכלוסיות נזקקות הפועלות בפריסה ארצית רחבה. בחברת טביב אנו נרתמים ככל יכולתנו לסייע לעמותה, בעיקר בסניף בתל אביב. בין אם בתרומת ביגוד חורף בחגי דצמבר (כפפות, כובעים וצעיפים), ובין אם באביזרים נוספים ובהתנדבות עובדים.

  שיתוף פעולה עם עמותת נ.א.ה

  עמותת נ.א.ה הינה עמותה למען נזקקים ואוכלוסיות חלשות בפתח תקווה, הפעילה בחלוקת סלי מזון ומצרכים, גם בשגרה וגם בחגי ישראל. בחברת טביב אנו רואים חשיבות רבה בתרומתה של העמותה לקהילה, וגאים להיות חלק מעשייתה למען תושבי עירנו, פתח תקווה.

  מימון מורים פרטיים – ניצוץ של תקווה

  ניצוץ של תקווה הוא פרויקט חינוכי בפריסה ארצית של האגודה למלחמה בסרטן, אשר מטרתו לסייע לילדים חולי סרטן בהשלמת חומר הלימוד בגין היעדרות בזמן הטיפולים.