אודות טביב

טביב שואפת לקדם את הגנת הסביבה בישראל ומזה למעלה מ-28 שנה עומדת לימין חברות, עסקים, ארגונים וגופים המתמודדים עם אתגרים הקשורים לטיפול בפסולת מסוכנת, שפכים תעשייתיים, קרקעות מזוהמות, אירועי חומרים מסוכנים ועוד.

החברה נשענת על הון אנושי שמורכב מיותר מ-260 עובדים וביניהם מומחי איכות סביבה, כימאים, אנשי שירות לקוחות, מנהלי מחלקות ייעודיים, נהגים, יועצים משפטיים, צוותי לוגיסטיקה, מנהלי פרויקטים, מהנדסים, אנשי מכירות, וצוות הנהלה. בבעלות החברה יותר מ-100 כלי רכב יעודיים למשימות שונות, תחנת מעבר ומתקני טיפול.

טביב מציעה ללקוחותיה ושותפיה סט כלים רחב לקידום היבטים של סביבה וקיימות במגזר העסקי והציבורי, על ידי מניפה רחבה של פתרונות מקצועיים, איכותיים, זמינים, אפקטיביים ועל פי כל דין.

כחברה השואפת לקדם תרבות עסקית ותעשייתית ירוקה, טביב עומדת בקשר רציף עם הגורמים המובילים בישראל בתחום הגנת הסביבה. לרבות המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות, משרד החקלאות, משרד הכלכלה, רשויות מקומיות וגופים חוץ פרלמנטריים.

קשרי קהילה

חלק בלתי נפרד מהתנהלותה של החברה כרוך בקשרי קהילה הדוקים השזורים באידיאל לקדם את הגנת הסביבה בישראל על ידי חינוך שוק ובעזרת מיזמים סביבתיים, הדרכות, עבודה מול סטודנטים ובני נוער, פרויקטים חברתיים-ירוקים ועוד

השירותים המקצועיים

מערך השירות המקצועי שלנו מקיף את הלקוח ברמה של 360 מעלות, תוך שימת דגש על זמינות מרבית ויחס פרטני. הן במתן שירותים שוטפים השזורים בפעילות יומיומית, והן במענה לאירועים נקודתיים או פרויקטים ייחודיים.

השירותים שלנו כוללים פתרונות לכל סוגי הפסולות, החל משלבי ייצור הפסולת וכלה בניתובה ליעד הסופי (בהתאם לפרוטוקולים הרלבנטיים ולפי כל הוראות הדין). אנו פועלים בפריסה ארצית רחבה ומספקים שקיפות מלאה לגבי פיקוח, מעקב ודיווח.

בין שירותינו המרכזיים:

 • טיפול בקרקעות מזוהמות
 • טיפול בשפכים תעשייתיים ותמלחות
 • גיבוי באירועי חומרים מסוכנים
 • הובלת שפכים והובלת חומרים מסוכנים (חומ"ס)
 • פינוי מסנני שמן
 • פינוי סוללות ופסולת אלקטרונית
 • פינוי פסולת כימית ושפכים
 • פינוי פסולת מעבדה
 • פינוי פסולת רפואית
 • פינוי שמנים ושומנים
 • תחנת מעבר לחומ"ס
 • ניקוי מכלים, בריכות ומאצרות
 • טיפול, מחזור והשמדת פסולת מסוכנת בארץ ובחו"ל
 • מתקני לטיפול בשפכים בבעלות החברה

לקוחותינו

טביב עובדת מול לקוחות בענפי משק שונים לרבות תחנות דלק, מסעדות, אולמות אירועים, מרכזים מסחריים, מוסכים, מפעלי תעשייה, מתקנים ביטחוניים, בתי חולים, קופות חולים, מוסדות חינוך, אוניברסיטאות, בתי אבות, בתי דיור מוגן, מעבדות, מכוני קוסמטיקה, רשתות שיווק, חברות בנייה ועוד. החברה עובדת הן מול עסקים קטנים ובינוניים, והן מול חברות ותאגידים גדולים, לרבות חברות ציבוריות, גופים מוסדיים ומשרדי ממשלה.

קשרי קהילה

פועלים למען איכות הסביבה בפרוייקטים גדולים וקטנים ברחבי הארץ

אימוץ קבוצת הכדורגל בני סירקין

קבוצת בני סירקין היא קבוצת כדורגל בפתח תקווה אשר כל שחקניה מגיעים מקהילת יוצאי אתיופיה. הקבוצה מתחרה בליגת א.י.פ.ל שהינה ליגת הקט רגל של בני העדה. הפעילות הספורטיבית המדהימה של הליגה, המהווה מוקד בריא וחינוכי עבור הקהילה האתיופית, נמדד הרבה מעבר להישגים התחרותיים. בחברת טביב, כחברה פרטית הפועלת בפתח תקווה, ראינו כבוד גדול ביכולת לקחת […]

פרויקט פינוי פסולת ביתית בשת״פ עם עיריית רעננה

כל משפחה בישראל מייצרת לא רק פסולת ביתית, אלא במקרים רבים גם פסולות מסוכנות. אולם בעוד שבמגזר העסקי ברור שיש לטפל כראוי בפסולות המסוכנות והרעילות, במרחב הפרטי קיימים פערי ידע משמעותיים בעניין זה.

שיתוף פעולה עם עמותת לשובע

עמותת לשובע הינה עמותה למען אוכלוסיות נזקקות הפועלות בפריסה ארצית רחבה. בחברת טביב אנו נרתמים ככל יכולתנו לסייע לעמותה, בעיקר בסניף בתל אביב. בין אם בתרומת ביגוד חורף בחגי דצמבר (כפפות, כובעים וצעיפים), ובין אם באביזרים נוספים ובהתנדבות עובדים.

שיתוף פעולה עם עמותת נ.א.ה

עמותת נ.א.ה הינה עמותה למען נזקקים ואוכלוסיות חלשות בפתח תקווה, הפעילה בחלוקת סלי מזון ומצרכים, גם בשגרה וגם בחגי ישראל. בחברת טביב אנו רואים חשיבות רבה בתרומתה של העמותה לקהילה, וגאים להיות חלק מעשייתה למען תושבי עירנו, פתח תקווה.

מימון מורים פרטיים – ניצוץ של תקווה

ניצוץ של תקווה הוא פרויקט חינוכי בפריסה ארצית של האגודה למלחמה בסרטן, אשר מטרתו לסייע לילדים חולי סרטן בהשלמת חומר הלימוד בגין היעדרות בזמן הטיפולים.