טביב
    תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

    שירותי ייעוץ איכות הסביבה

     

    התפתחות הרגולציה הסביבתית בישראל, הגברת האכיפה מצד הרשויות השונות, במקביל לעלייה במודעות הציבור לנושאי איכות הסביבה, מובילים את כולנו לעסוק בנושאים אלו באופן רציף, ולפעול לשיפור מתמיד.

     

    כל מפעל, עסק, או פעילות בעלת היבט סביבתי כרוכה בדרישות סביבתיות מורכבות, שבאות לידי ביטוי בדרכים שונות ולפעמים אפילו תוך כדי סתירות בדרישות מהרגולטורים השונים.

     

    על מנת להתנהל באופן נכון, תקין, לעמוד בדרישות החוק ולא להיות חשופים לאכיפה הקשה, הנובעת מהרגולציה הסביבתית בישראל עלינו להכיר את החוקים הסביבתיים ולהבין את הדרישות השונות ברישיונות, בהיתרים ובאישורים השונים וכמובן לדעת כיצד ליישם אותם בפועל.

     

    אנו, בחברת טביב מתמודדים באופן שוטף, יום-יומי עם כל נושאי איכות הסביבה, תוך מאמץ מתמיד לשיפור בכל ההיבטים – באוויר, בשפכים, בקרקע וכמובן – בחומרים המסוכנים.

     

    מעבר להתמודדות הפנימית שלנו במפעלינו, אנו מסייעים ללקוחותינו ב:

    ·       הבנת הדרישות השונות, הנובעות מהחקיקה ומהמסמכים הסביבתיים השונים, כגון רישיונות עסק, היתרי רעלים, היתרי פליטה, אישורי מנהל וכו'.

    ·       הטמעת הרגולציה הסביבתית בפעילות, לרבות הכנת נהלי עבודה, הטמעתם בפעילות החברה ובקרה שוטפת.

    ·       הסדרת הרישיונות, ההיתרים והאישורים הנדרשים לפעילויות השונות.

    ·       הכנת המסמכים הסביבתיים הנדרשים – תסקירי איכות סביבה, פרשות טכניות, הגדרת מרחקי הפרדה, סקרי שפכים (לרבות טיפול בשפכים והסדרת חריגות שפכי תעשייה), תיקי מפעל וכד'.

    ·       הכנת הדיווחים הנדרשים, לרבות דיווחים אודות ניהול הפסולת, דו"חות מפל"ס (PRTR), דיווחים הנובעים מהדרישות ברישיונות העסק, היתרי הרעלים והיתרי פליטה.

    ·       הכנה ויישום של תכניות אכיפה פנימית, לרבות סקירת מצב, השלמת פערים ובקרה שוטפת.

    ·       TWM (Total Waste Management) – ניהול כולל של כל סוגי הפסולת, לרבות סיווג, מיון והגדרה של סוגי הפסולת והפנייה לטיפול המיטבי, תוך הקפדה על ההיתרים הנדרשים, בקרה על כל שלבי הפעילות ושמירה על רישומים כנדרש בחוק.

     

    להצעת מחיר לחץ כאן »

     


    צור קשרדלג על צור קשר

    השאירו פרטים ונחזור אליכם

    checked

    חיפושדלג על חיפוש
    עבור לתוכן העמוד